NARZĘDZIA

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy szeroką ofertę produktów niezbędnych podczas realizacji zleceń serwisowych w branży motoryzacyjnej, elektrycznej, hydraulicznej i instalacyjnej. 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

wozki narzedziowe PAB-MET

Myślisz o rozwoju swojej działalności? Ręce i chęci do pracy już są, czas więc na to, aby zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy szeroką ofertę produktów niezbędnych podczas realizacji zleceń serwisowych w branży motoryzacyjnej, elektrycznej, hydraulicznej i instalacyjnej.
Doskonale wiemy, jak liczy się dokładność i dostęp do najlepszego wyposażenia. Właśnie dlatego oferujemy sprawdzone rozwiązania. Są to m.in. narzędzia do warsztatu. W propozycjach znajdują się akcesoria dla elektryków oraz hydraulików, a także ogólny sprzęt, który przyda się w każdym domowym garażu. Aby w miejscu pracy panował nienaganny porządek, warto zainwestować również w meble warsztatowe oraz wózki narzędziowe z wyposażeniem.

SZAFKI NARZĘDZIOWE
Wózki narzędziowe, szafki warsztatowe to niezbędne narzędzie w każdym warsztacie. Wózki narzędziowe pozwalają na utrzymanie porządku w kluczach, nasadkach, wkrętakach i innych narzędziach oraz dają możliwość łatwego przemieszczania dzięki zamocowanym kółeczkom..

Zapraszamy PAB-MET

Zapewniamy produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach, spełniające normy Państwowej Inspekcji Pracy. Służymy fachowym doradztwem, miłą i kompetentną obsługą i zapraszamy do nawiązania współpracy, zachęcając do kontaktu na podane numery telefonów, lub drogą mailową.

kontakt PAB-MET