POSADZKI ŻYWICZNE Zobacz większe

POWŁOKI POLIURETANOWE

Poliuretanowe powłoki ochronne LINE-X to wytrzymałe, trwałe wykończenie powierzchni ładunkowej samochodów oraz ochrona dla elementów podatnych na uszkodzenia i korozje. Doskonale nadaje się do pokrywania dachów w domkach jednorodzinnych jak również w zabudowie wielkomiejskiej.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

powloki ochronne PAB-MET

Poliuretanowe powłoki ochronne LINE-X to wytrzymałe, trwałe wykończenie powierzchni ładunkowej samochodów oraz ochrona dla elementów podatnych na uszkodzenia i korozje. Doskonale nadaje się do pokrywania dachów w domkach jednorodzinnych jak również w zabudowie wielkomiejskiej. Dzięki szczelnej budowie warstwy można zabezpieczyć dachy. Warstwy ochronne LINE-X mogą być stosowane na większości sprzętu rolnego, budowlanego niezależnie od jego kształtu i rozmiaru. Posiadają doskonałą odporność na ścieranie i odpowiednią twardość. Warstwy LINE-X doskonale nadają się do zabezpieczeń fundamentów, podmokłych piwnic i garaży, tam gdzie występują cieki wodne. Stosowany również do zabezpieczeń kadłubów, pokładów i burt łodzi.

ZASTOSOWANIE

MOTORYZACJA
LINE-X jest profesjonalnie aplikowany zapewniając fabrycznie doskonały wygląd bez strat powierzchni ładunkowych i gwarantujący idealne dopasowanie do pojazdu. Warstwy ochronne LINE-X są hermetyczne i wodoszczelne, co oznacza nie tylko brak miejsc narażonych na ocieranie, brak rdzy i korozji w pojeździe, ale również brak konieczności konserwacji powierzchni ochronnej. Jeśli potrzebujesz zabezpieczyć inne niż powierzchnia ładunkowa miejsca w pojeździe to jest to bardzo proste. LINE-X może być aplikowany na zderzaki, pałąki, przyczepy a nawet całą karoserię jeśli pojazd ma być wyjątkowy. LINE-X prezentuje jeden z najbardziej odpornych na rozciąganie, jeden z najbardziej odpornych na rozrywanie i jeden z najbardziej odpornych na ścieranie produktów z pośród natryskowych warstw ochronnych dostępnych na rynku. To czyni LINE-X jednym z liderów w zabezpieczaniu powierzchni ładunkowych w pojazdach typu Pick-up i dostawczych. Warstwy ochronne LINE-X mogą występować w każdym dowolnym kolorze, który może być dobrany według własnej specyfikacji.

BUDOWNICTWO
LINE-X to również świetne rozwiązania w budownictwie. Pokrycia dachowe wykonane za pomocą technologii LINE-X są idealną ochrona przed deszczem oraz innymi warunkami meteorologicznymi. Charakteryzują się dużą tolerancją na wysokie oraz niskie temperatury bez jakichkolwiek odkształceń czy pęknięć. Łatwość aplikacji piany oraz szybkość schnięcia powoduje, iż wiele firm budowlanych używa LINE-X jako alternatywę do tradycyjnych materiałów budowlanych. ASPART-X™ to system powłok na powierzchnie podłogowe mający na celu zabezpieczenie powierzchni podłogowej oraz nadanie jej przyjemnego wyglądu. Szybkość aplikacji oraz trwałość plasuje tą rodzinę produktów na pierwszym miejscu wśród innych systemów powierzchni podłogowych (PCV, linoleum itp.).

ROLNICTWO
Poliuretanowe warstwy LINE-X sa nieszkodliwe dla środowiska naturalnego, zarówno w czasie aplikacji jak i po ich utwardzeniu
Warstwy ochronne LINE-X są stosowane jako antypoślizgowe powierzchnie hal przemysłowych, klatek schodowych, ramp, drabin, jak również w gospodarstwach rolnych jako podłogi w stajniach, oborach, chlewniach i fermach drobiu. Struktura powierzchni LINE-X powoduje zmniejszenie ryzyka poślizgu. LINE-X znakomicie nadaje się do wszelkiego rodzaju zabezpieczeń przed korozją oraz warunkami zewnętrznymi wszystkich maszyn rolniczych. Chcąc spełnić oczekiwania firm spożywczych oraz rolników produkujących żywność poszukujących trwałych materiałów mogących mieć kontakt z żywnością LINE-X poddał swoje produkty procesowi certyfikacji. LINE-X po szeregu testów laboratoryjnych otrzymał certyfikat potwierdzający, że powłoki ochronne LINE-X mogą mieć kontakt z żywnością.

PRZEMYSŁ
Doskonała izolacja! LINE-X doskonale nadaje się do zabezpieczeń fundamentów, podmokłych piwnic, garaży, tam gdzie występują cieki wodne. Warstwy ochronne LINE-X mogą być stosowane na większości sprzętu budowlanego niezależnie od jego kształtu i rozmiaru(agregaty, rusztowania, koparki, przyczepy, itp.). LINE-X z powodzeniem może być również zastosowany do zabezpieczania kadłubów, pokładów i burt łodzi i jachtów. Stosowany jest również do zabezpieczania innych sprzętów wodno rekreacyjnych (kajaki, wiosła, rowerki wodne, itp.). Powłoki LINE-X są elastyczne, sprężyste i posiadają tzw. pamięć kształtu, co powoduje wygłuszenie wibracji stojących na nich maszyn, oraz zmniejszenie hałasu. LINE-X nadaje się do pokrywania dachów w domkach jednorodzinnych jak również w zabudowie wielkomiejskiej. LINE-X w swojej ofercie posiada poliuretanowe warstwy ochronne odporne na działanie ługów i kwasów. Zabezpieczone nimi powierzchnie nie podlegają procesom korozji, ponieważ są szczelnie odizolowane od nieprzyjaznego środowiska. Powierzchnie uszczelniające i ognioodporne LINE-X znajdują zastosowanie w przemyśle wydobywczym. Łatwość aplikacji warstw XS-252 na każdy rodzaj powierzchni dała duże możliwości ochrony pracowników kopalni przed wydobywającym się metanem. Warstwy LINE-X spełniły wszystkie wymogi Amerykańskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa w Kopalniach (MSHA) oraz procedur dotyczących uszczelniaczy stosowanych w górnictwie (ASAP).

.

Zapraszamy PAB-MET

Zapewniamy produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach, spełniające normy Państwowej Inspekcji Pracy. Służymy fachowym doradztwem, miłą i kompetentną obsługą i zapraszamy do nawiązania współpracy, zachęcając do kontaktu na podane numery telefonów, lub drogą mailową.

kontakt PAB-MET