GRZEJNIKI DEKORACYJNE

Oferujemy grzejniki dekoracyjne pokojowe i łazienkowe, a także sprzęt specjalistyczny w postaci siłowników i sterowników, termostatów oraz elementów tzw. inteligentnego domu.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

grzejniki PAB-MET

Grzejniki dekoracyjne
Oferujemy niecodzienne rozwiązania, które staną się integralnym elementem wystroju wnętrza. Oferujemy designerskie grzejniki dekoracyjne utrzymane w ciekawej, nowoczesnej estetyce. Inspirowane klasycznym wzornictwem i utrzymane w nowoczesnym stylu. Modele grzejników mogą przybrać postać eleganckich, prostych paneli o jednolitej fakturze bądź nawiązywać formą do tradycyjnych, żebrowanych urządzeń. Proponujemy produkty znanych i cenionych producentów z branży systemów grzewczych. Do asortymentu wprowadzamy nowe, interesujące egzemplarze dekoracyjnych i designerskich grzejników. W ich formach widać trendy cenione we współczesnym wzornictwie. Odznaczają się zastosowaniem dobrych jakościowo materiałów, dzięki czemu urządzenia posiadają dużą wytrzymałość i doskonale prezentują się przez długie lata eksploatacji.

Grzejniki pokojowe
Nasza firma oferuje grzejniki pokojowe w wielu różnych stylach, co daje możliwość wyboru pod kątem aranżacji wnętrza. Proponowane produkty są dziełem renomowanych i cenionych na rynku marek. Proponowane modele odznaczają się nie tylko ciekawym wyglądem, ale też bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Oferujemy grzejniki podłogowe oraz wolnostojące, łatwe w montażu i nie sprawiające trudności w eksploatacji. Dbamy o zadowolenie naszych Klientów, dlatego zapewniamy wyłącznie sprawdzone urządzenia grzewcze pokojowe w atrakcyjnych formach. Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się rozwiązania o bardzo zróżnicowanych wymiarach – dzięki czemu możliwe jest znalezienie rozwiązania dla dowolnej przestrzeni, którą nasi Klienci pragną wykorzystać do montażu. Oferujemy konstrukcje wykonane z mocnych materiałów.

Grzejniki łazienkowe
Proponujemy rozwiązania z zakresu systemów grzewczych, które spełniają oczekiwania współczesnych użytkowników – pod kątem funkcjonalności oraz estetyki. Nowoczesny grzejnik łazienkowy jest nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale posiada także wysokie walory wizualne . Szeroki wybór modeli sprawia, że mogą Państwo dobrać produkt idealny dla swojego wnętrza. W naszej ofercie można znaleźć zarówno grzejnik dekoracyjny łazienkowy w stylowej, ale przy tym klasycznej formie. Proponujemy także produkty bardziej nietypowe i dekoracyjne. Wśród naszych propozycji znajdują się na przykład kolorowe modele marki IRSAP czy też designerskie urządzenia grzewcze TERMA. Są łatwe w montażu, a dzięki ciekawemu designowi nie ingerują w aranżacje wnętrza. Kupując produkty z naszej oferty przekonają się Państwo, że pomieszczenie zyska na atrakcyjności.

Zapraszamy PAB-MET

Zapewniamy produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach, spełniające normy Państwowej Inspekcji Pracy. Służymy fachowym doradztwem, miłą i kompetentną obsługą i zapraszamy do nawiązania współpracy, zachęcając do kontaktu na podane numery telefonów, lub drogą mailową.

kontakt PAB-MET